Rugsėjo 14 d. Fundraising.lt kviečia į dvi masterclass mokymų sesijas

Fundraising.lt pristato dvi išskirtines praktinių masterclass mokymų sesijas su svečiais iš Čekijos, Airijos ir Jungtinės Karalystės!

10:00 – 13:00 val. „Design and build your next virtual event“. Pirmąkart į Lietuvą atvykstantys Nikki Bell (Jungtinė Karalystė) ir Simon Scriver (Airija) iš Fundraising Everywhere savo mokymų metu pasidalins įžvalgomis ir patarimais, kaip sukurti puikų virtualų renginį, parengti jo planą ir matuoti sėkmę. O didžiausia šios 3 valandų trukmės praktinės sesijos vertė – įgysite praktinių įgūdžių naudotis specialiai nepelno sektoriui sukurta virtualių renginių kūrimo platforma. Prisijunkite ir pakylėkite savo NVO renginius į naują lygį! Daugiau infomacijos ir bilietus į šią sesiją rasite čia.

14:00 – 17:00 val. „Legacy campaigning – running legacy fundraising from the scratch. Parama testamentu – tai išskirtinis, ypatingų NVO galių reikalaujantis ir milžinišką potencialą turintis lėšų pritraukimo būdas. Tuo pačiu – tai bene mažiausiai Lietuvos nepelno organizacijų taikomas metodas, apipintas įvairių baimių ir stereotipų. Ir visus juos paneigs mokymų „Legacy Campaigning – Running Legacy Fundraising from the Scratch” lektorius, lėšų pritraukimo ekspertas iš Čekijos Jan Gregor. Iš 3 valandų praktinės sesijos išsinešite daugybę praktinių patarimų, kaip užtikrinti sklandžią vidinę komunikaciją ir pristatyti savo NVO kolegoms idėją pritraukti paramą testamentu, kaip vykdyti komunikacijos kampaniją šia subtilia tema ir kaip palaikyti ryšį su aukotoju. Daugiau informacijos ir bilietus rasite čia

Masterclass mokymai vyksta anglų kalba. Mokymų vieta – viešbutis „Neringa“. Vietų skaičius ribotas. Perkant bilietus į masterclass mokymus ir konferenciją arba į abi mokymų sesijas taikomos nuolaidos!