8 atsakymai apie mokymų programą „Fundraising.lt PRO“

Atsakome į dažniausiai užduodamus klausimus apie mokymų programą „Fundraising.lt PRO“:

1. Kodėl verta dalyvauti?

Unikalioje mokymų programoje „Fundraising.lt PRO“ bus pateiktas geriausia užsienio praktika paremtas turinys, net 76 valandos auditorinių užsiėmimų su ekspertais, tinklaveikos renginiai ir dar daug naudingų (ir smagių) dalykų. Ir viskas tik tam, kad įgytumei lėšų pritraukimo supergalių, ir galėtum pasiekti puikių rezultatų. Retai pasitaikanti proga, kuria tikrai verta pasinaudoti!

2. Kokie mano įsipareigojimai?

Pats svarbiausias įsipareigojimas – dalyvauti visuose mokymuose ir aktyviai įsitraukti į programos turinį. Klausti, bendrauti, smalsauti. Tai, kiek išsineši iš „Fundraising.lt PRO“, priklauso tik nuo Tavęs, na o mokymų programos komanda ir kiti dalyviai tikrai ragins priimti iššūkius ir įsitraukti į šį tobulėjimo maratoną.

3. Kiek laiko truks programa?

„Fundraising PRO“ truks nuo 2021 metų rugsėjo pabaigos iki 2022 metų lapkričio. Mokymai bus organizuojami atskirais moduliais: 1-3 dienos kontaktinių mokymų kas ketvirtį, o juos lydės praktinės savarankiškos užduotys. Programos kalendorių derinsime prie NVO metinio ciklo ir pasirūpinsime, kad per patį patį karštymetį (pavyzdžiui, kalėdiniu laikotarpiu) galėtum netrukdomai atsiduoti tiesioginiam darbui savo organizacijoje.

4. Ar tai kainuos?

Neįtikėtina, bet dalyvavimas „Fundraising.lt PRO“ yra nemokamas. Fundraising.lt projektas yra „Aktyvių piliečių fondo“, finansuojamo EEE finansinio mechanizmo lėšomis, dalis.. Tačiau dalyvių prašysime pasirūpinti kelionės ir apgyvendinimo išlaidomis, jei mokymai bus organizuojami ne gimtajame dalyvio mieste.

5. Kiek žmonių iš tos pačios organizacijos gali dalyvauti?

Dėl labai riboto dalyvių skaičiaus iš vienos organizacijos gali dalyvauti tik vienas asmuo. Tikimės, kad jis ar ji įgytomis žiniomis pasidalins su savo kolegomis, todėl naudą pajaus visa organizacija.

6. Noriu dalyvauti. Kokius reikalavimus turiu atitikti?

Reikalavimų sąrašas labai trumpas:

  • turėti ne mažesnę nei 2 metų darbo patirtį NVO lėšų pritraukimo srityje;
  • sieti savo profesinę ateitį su lėšų pritraukimu;
  • atstovauti skaidrią NVO, kuri laiku skelbia ataskaitas Registrų centro sistemoje ir turi nevyriausybinės organizacijos žymą.

Ir aišku – labai labai labai norėti dalyvauti!

7. Kaip aplikuoti?

1. Atlik lėšų pritraukimo kompetencijų testą ir užpildyk kandidato anketą iki 2021 m. liepos 1 d.

2. Dalyvauk nuotoliniame interviu liepos 12-16 d. Į interviu pakviesime atrinktus kandidatus, kurių paklausinėsime visokių įdomių dalykų ir patys mielai atsakysime į visus kylančius klausimus apie mokymų programą.

3. Lauk paskelbiamo dalyvių sąrašo iki liepos 30 d. (skelbsime viešai ir dar elektroniniu paštu kiekvieną informuosime).

8. Kas bus, jei pakeisiu darbą ir pradėsiu dirbti kitoje NVO?

Jokių problemų! Svarbiausia, kad naujoji NVO atitiktų skaidrios veiklos reikalavimus ir sudarytų galimybę Tau dalyvauti mokymų programos „Fundraising.lt PRO“ užsiėmimuose.