Rugsėjo 29 d. įvyks pirmasis Fundraising.lt klubo susitikimas

Fundraising.lt klubas – tai neformalūs networking’o susitikimai, kuriuose laukiami visi, kurie domisi lėšų pritraukimo tema. Tai erdvė dalintis patirtimi, sėkmėmis ir nesėkmėmis, susipažinti ir geriau pažinti kitas organizacijas bei jose dirbančius kolegas. Vieta, kurioje temas ir turinį diktuoja ne organizatoriai, o jūs – susitikimų dalyviai!

Pirmojo klubo susitikimo tema – FAIL NIGHTS. Vakaro metu, jūsų laukia net trys fail’ų istorijos, kurias išgirsite gyvai iš lėšų pritraukimo srityje dirbančių jums jau pažįstamų (o gal ir ne) veidų.

Apie nesėkmes kalbėti vis dar yra nepatogu ir neįprasta. Būtent apie nesėkmės versle bei įvairiausiuose projektuose ar tiesiog asmeniniame gyvenime kalba nuo 2016 metų Vilniuje vykstantys renginiai „Fail Nights“. Tai yra vieninteliai tokio formato istorijų renginiai, skatinantys nebijoti kalbėti apie verslo ir projektų atvejus, kai dalykai susiklostė kitaip nei buvo planuota, šie renginiai kviečia dalintis išmoktomis pamokomis ir sveiku požiūriu į karjerą, verslą bei gyvenimą.

Ateik, palaikyk kalbėtojus ir išgirsk apie netikėčiausias fail’ų istorijas NVO sektoriuje!

Renginys vyks rugsėjo 29 d. 16:30 val. „Miesto laboratorijoje“ (Antakalnio g. 17-13 korpusas, Vilnius).

Renginys nemokamas, registracija vyksta čia.