Pradedama registracija į FUNDRAISING@LT. reSTART konferenciją!

Jau trečiąjį kartą vyksianti FUNDRAISING@LT konferencija rugsėjo 23 d. kvies NVO atstovus prie savo ekranų stebėti virtualų renginį, kuriame Lietuvos ir užsienio ekspertai dalinsis žiniomis bei patirtimi NVO aktualiomis temomis.

Šių metų konferencijos tema „reSTART“ padiktuota naujosios pandeminės realybės, kurioje būtina prisitaikyti, atsinaujinti, o gal net pradėti veikti iš naujo. Su tikslu – siekti dar geresnių lėšų pritraukimo rezultatų!

Konferencijoje pranešėjai pasidalins savo žiniomis šiomis temomis:

  • lėšų pritraukimo tendencijos post-kovidiniame pasaulyje;
  • verslo rėmėjų paramos pritraukimas;
  • didžiųjų rėmėjų parama (angl. „major gifts“);
  • geriausi reklamos ir prekės ženklų strateginiai sprendimai;
  • projektų valdymo ir asmeninio laiko planavimo praktikos;
  • aukotojo patirties sprendimai skaitmeniniam lėšų pritraukimui.

Užsienio ekspertai, išskirtinis nepelno sektoriui pritaikytas turinys, praktiniai pavyzdžiai, galimybė tiesiogiai užduoti rūpimus klausimus pranešėjams ir išgirsti atsakymus tiesioginės transliacijos metu – tai tik dalis naudų, kurių sulauks šių metų konferencijos dalyviai. Susipažink išsamiau su konferencijos programa ir pranešėjais čia.

Būk vienas iš pirmųjų 50-ies dalyvių ir įsigyk bilietus pigiau – vos už 19 eurų – bei rugsėjo 23 d. stebėk tiesioginę konferencijos transliaciją iš finansinių technologijų ir tvarių inovacijų centro „Rockit“!

Bilietus įsigyti gali čia.

FUNDRAISING@LT – tai nuo 2019 m. organizuojama vienintelė lėšų pritraukimo specialistų konferencija Lietuvoje, skirta nevyriausybinių organizacijų įkūrėjams, vadovams, darbuotojams, savanoriams ir visiems kitiems, besidomintiems socialinėmis iniciatyvomis.

FUNDRAISING@LT  konferencija ir projektas yra „Aktyvių piliečių fondo“, finansuojamo EEE finansinio mechanizmo lėšomis, dalis.