Leiskis į profesinio augimo kelionę su „Fundraising.lt PRO“!

„Fundraising.lt PRO” – tai pirmoji Lietuvoje lėšų pritraukimo specialistams skirtų mokymų programa. Ją inicijuojame karštai tikėdami, kad Lietuvos NVO turi milžinišką potencialą pritraukti didesnes paramos sumas, nei tai daro šiandien. O to pasiekti įmanoma tik su stipria lėšų pritraukimo profesionalų bendruomene. Tad ieškome profesinio tobulėjimo iššūkio dalyvių! Gal tai Tu?

Kviečiame 30 lėšų pritraukimo srityje dirbančių NVO atstovų į daugiau nei 1-erius metus truksiančią mokymo programą „Fundraising.lt PRO“.

Mokymų programoje „Fundraising.lt PRO“ Tavęs laukia:

  • net 76 kontaktinės valandos turinio – auditorinių ir nuotolinių paskaitų, seminarų, praktinių užduočių, atliekamų savarankiškai ir grupėse;
  • patyrę ekspertai-praktikai iš užsienio ir Lietuvos;
  • unikalus mokymų turinys, suformuotas pagal programos dalyvių turimas/trūkstamas kompetencijas visose svarbiausiose lėšų pritraukimo srityse (strategija, komunikacija, lėšų pritraukimo metodai, kampanijos ir kt.);
  • tinklaveikos renginiai ir galimybė dalyvauti tarptautinėse lėšų pritraukimo konferencijose.

Mokymų programa vyks nuo 2021 m. rugsėjo iki 2022 m. lapkričio mėn. Mokymai bus organizuojami atskirais moduliais, kalendorių derinant prie NVO sezoninio užimtumo.

Tu gali tapti dalyviu, jei:

  • turi ne mažesnę nei 2 metų darbo patirtį NVO lėšų pritraukimo srityje;
  • sieji savo profesinę ateitį su lėšų pritraukimu;
  • atstovauji skaidrią NVO, kuri laiku skelbia ataskaitas Registrų centro sistemoje ir turi nevyriausybinės organizacijos žymą.

Kaip tapti dalyviu:
1. Atlik lėšų pritraukimo kompetencijų testą ir užpildyk kandidato anketą iki 2021 m. liepos 1 d.
2. Dalyvauk nuotoliniame interviu liepos 12-16 d. Į interviu pakviesime atrinktus kandidatus, kurių paklausinėsime visokių įdomių dalykų ir patys mielai atsakysime į visus kylančius klausimus apie mokymų programą.
3. Lauk paskelbiamo dalyvių sąrašo iki liepos 30 d.
4. Būk pasiruošęs startuoti mokymų programoje „Fundraising.lt PRO“ rugsėjo 24 d.!

Džiaugiamės, kad galime suteikti galimybę dalyvauti mokymų programoje „Fundraising.lt PRO“  nemokamai*. Tačiau dalyvių prašysime pasirūpinti kelionės ir apgyvendinimo išlaidomis; mokymų vietos bus suderintos su dalyviais iš anksto.

Dalyvauk ir tapk pirmosios „Fundraising.lt PRO“ laidos absolventu!

*Fundraising.lt projektas yra „Aktyvių piliečių fondo“, finansuojamo EEE finansinio mechanizmo lėšomis, dalis.