Fundraising.lt DOVANA – Dosnumo antradieniui minėti skirtas paveiksliukų rinkinys

Lapkričio 29 d. visame pasaulyje bus minimas dosniausias antradienis metuose #GivingTuesday. Fundraising.lt kviečia aktyviai minėti šią progą Lietuvoje ir visoms Lietuvos NVO turi DOVANĄ – specialiai lietuviškai sukurtų paveikslėlių rinkinį socialinėms medijoms, naujienlaiškiams ir jūsų svetainėms!

Rinkinyje rasite lietuviškus „Giving Tuesday“ logotipus, kelių dizainų paveikslėlių formatus, pritaikytus socialinių medijų įrašams („post“), istorijoms („story“), Facebook viršeliams, baneriams naujienlaiškiuose ir svetainėse.

Šis paveikslėlių rinkinys – tai galimybė jums paprastai ir lengvai komunikuoti savo bendruomenei apie galimybę prisidėti prie jūsų organizacijos veiklos ir minėti Dosnumo antradienį kartu.

Kaip tai padaryti:

  • Atsisiųskite norimus paveikslėlius atsidarę šią nuorodą.
  • Paveikslėlius galite koreguoti pagal savo poreikius – keisti formatus, pridėti organizacijos logotipą ir t.t.
  • Artėjant lapkričio 29 d. ir jos metu dalinkitės įrašais ir paveikslėliais savo komunikacijos kanaluose, pridėkite savo žinutę – kvieskite jūsų auditoriją minėti Dosnumo antradienį ir prisidėti prie jūsų organizacijos veiklos.
  • Rašydami įrašus socialiniuose tinkluose, nepamirškite pridėti grotažymės #DosnumoAntradienis – sukurkime tikrą dosnumo bangą kartu!