Įvyko pirmasis patirties dalinimosi ir tinklaveikos renginys „Fundraising Day“

Birželio 10 d. Fundraising.lt pakvietė NVO, kurios dar tik žengia pirmuosius žingsnius fizinių asmenų ar verslo paramos pritraukime, dalyvauti tinklaveikos ir patirties dalinimosi renginyje apie lėšų pritraukimą „Fundraising Day“.

Renginyje savo žiniomis ir patirtimi dalinosi mokymų programos „Fundraising.lt PRO“ dalyviai – patyrę lėšų pritraukimo, NVO strategijos ir komunikacijos specialistai. Dalyviai išgirdo net 8 unikalius pranešimus apie lėšų pritraukimą, komunikaciją, nuolatinį aukojimą, verslo rėmimą, perdegimo sindromą, derybas ir kitas lėšų pritraukimo atstovams aktualias temas, kuriuos pristatė Edvinas Regelskis (Maltos ordino pagalbos tarnyba), Neringa Čiakienė (POLA), Julija Antanavičiūtė (Socialinis taksi), Mantas Pūtys (SOS vaikų kaimai Lietuvoje), Kristina Lymantaitė (Krizių įveikimo centras), Raimonda Kostiuškevičiūtė (Raudonos nosys Gydytojai klounai), Renata Gaudinskaitė (Skaitmeninės etikos centras) ir Dovilė Kovalskytė (Maisto bankas). 

Dalyviams taip pat buvo suteiktos individualios konsultacijos, kurių metu ieškota atsakymų į klausimus, kurie labiausiai rūpi dalyvių atstovaujamoms organizacijoms. Renginį moderavo Deimantė Bukeikaitė (Lietuvos Caritas) ir Marija Markina (Lietuvos šeimų, auginančių kurčius ir neprigirdinčius vaikus, bendrija PAGAVA). Iš viso šiemet „Fundraising Day“ renginyje dalyvavo 57 atstovai iš 55 Lietuvos nevyriausybinių organizacijų.

Ačiū visiems dalyviams už aktyvumą, dalinimąsi savo patirtimi ir puikią dieną kartu!

„Fundraising Day“ renginys ir Fundraising.lt projektas yra „Aktyvių piliečių fondo“, finansuojamo EEE finansinio mechanizmo lėšomis, dalis.