Fundraising.lt siūlo praktinius mokymus NVO apie lėšų pritraukimą

Norite sužinoti daugiau apie lėšų pritraukimą? O gal ieškote profesionalaus patarimo lėšų pritraukimo klausimais? Fundraising.lt siūlo nevyriausybinėms organizacijoms pritaikytus praktinius mokymus ir konsultacijas!

Ilgametę patirtį lėšų pritraukime turinčios profesionalės Giedrė Šopaitė-Šilinskienė ir Živilė Tumasonė, pasitelkdamos metodinę informaciją ir geruosius pavyzdžius iš Lietuvos ir užsienio padės jūsų organizacijai suprasti lėšų pritraukimo specifiką ir žengti pirmuosius žingsnius paramos pritraukime. 

Mokymų ir konsultacijų metu suteikiamas individualizuotas turinys pagal konkrečios NVO specifiką ir galimybes, siekiant pritaikyti geriausias ir mažiausiai resursų reikalaujančias taktikas sėkmingam lėšų pritraukimui.

Vidinių mokymų, dirbtuvių ir konsultacijų temos:

  • Strateginis planavimas;
  • Lėšų pritraukimo strategija;
  • Fizinių asmenų paramos pritraukimas;
  • Lėšų pritraukimo būdai, kanalai ir kampanijos;
  • Verslo paramos pritraukimas;
  • Lėšų pritraukimo komunikacija;
  • Projektinio finansavimo pritraukimas.

Kartu su mumis savo lėšų pritraukimo kompetencijas jau tobulino: Lietuvos negalios organizacijų forumas, Skurdo mažinimo organizacijų tinklas, Pelkių atkūrimo ir apsaugos fondas, VšĮ Žmogiškųjų išteklių stebėsenos ir plėtros biuras, Lietuvos meno kūrėjų asociacija, Lietuvos autizmo asociacija „Lietaus vaikai“ ir kitos Lietuvos NVO.

Dėl mokymų arba konsultacių apie lėšų pritraukimą susisiekite su mumis el.paštu info@fundraising.lt, nurodydami organizacijos poreikius, aktualiausias temas ir klausimus, į kuriuos ieškote atsakymo. Jums parengsime individualų pasiūlymą!

Apie lektores ir konsultantes: 

Giedrė Šopaitė-Šilinskienė, Aukok.lt vadovė, Fundraising.lt bendraįkūrėja 

Daugiau nei 15 metų dirbanti NVO sektoriuje nepelno organizacijų vadybos, projektinio finansavimo ir paramos pritraukimo ekspertė. Šalia tiesioginės veiklos plėtojant aukojimo portalą Aukok.lt ir NVO lėšų pritraukimo kompetencijų auginimui skirtą iniciatyvą Fundraising.lt, konsultuoja organizacijas strateginio valdymo, finansavimo pritraukimo, NVO veiklos efektyvumo, socialinių projektų rengimo ir įgyvendinimo bei kitomis temomis. Giedrė taip pat turi socialinio verslo vystymo ir labdaros fondo administravimo patirties. 

Živilė Tumasonė, Aukok.lt prekės ženklo vadovė, Fundraising.lt bendraįkūrėja 

NVO komunikacijos profesionalė, sukaupusi aukotojų elgsenos, komunikacinių kampanijų rengimo ir įgyvendinimo kompetencijas. Sertifikuota LiMA A Marketingo specialistė, baigusi pagal Nyderlandų modelį parengtą tarptautinę kvalifikacijos kėlimo programą. Veda mokymus ir konsultacijas organizacijoms aukotojų elgsenos, lėšų pritraukimo, komunikacijos strategijos, socialinių tinklų marketingo ir kitomis temomis. Kasdienėje veikloje jau 10 metų plėtoja aukojimo portalą Aukok.lt. Živilė yra sukūrusi lėšų pritraukimo inovaciją – funkcionalumą „Tapk ambasadoriumi“, kuris 2019 metais integruotas Aukok.lt portale, taip pat išplėtojo periodinio aukojimo visai socialinių projektų kategorijai įrankį.